Якісний профнастил - це матеріал, який виготовляється з оцинкованої сталі з профілюванням. Сьогодні є багато різновидів продукту. Ним можна покрити дах, використовувати для фасадних робіт, при зведенні парканів і для багатьох інших цілей.

Властивості профнастілу

Завод PSM профіль виготовляє високоякісний профнастил за прийнятною і доступною ціною. Подробиці про нього можна дізнатися на сайті. Багато власників приватних будинків, дач, будівельників, власників промислових об'єктів і підприємств вибирають для облаштування покрівлі продукцію PSM профіль. Це має під собою ряд підстав. У продукті демократична вартість, безліч позитивних експлуатаційних та естетичних властивостей. Розберемося детальніше в тому, чому є сенс облаштувати покрівлю саме за допомогою профільованих листів:

  • термін експлуатації - 50 років і більше;
  • матеріал легко монтувати та демонтувати;
  • невелика вага, відповідно, проста транспортабельність;
  • матеріал можна укладати на плоску покрівлю;
  • виріб має стійкість до механічного впливу й до УФ-променів;
  • хороша волого та вогнестійкість.

Подивитися, якою буває профнастил для покрівлі, можна на сайті виробника.

Профільовані листи в якості покрівельного матеріалу зараз надзвичайно популярні. Вони цінуються за свою надійність, стійкість до факторів навколишнього середовища, довгий термін служби. Можна вибрати потрібний колір виробу. В наявності є різноманітні колірні рішення.

З усього розмаїття типів та розмірів матеріалу реально вибрати підходящий варіант під довжину ската. При цьому не знадобляться горизонтальні стики, буде можливість досягти усунення протікання даху.

Важливий плюс профільованих листів - не велика вага. За рахунок цього спрощується монтаж покриття, знижуються вимоги до кроквяної системи. У матеріалі оптимальний рівень жорсткості, тому йому не потрібна суцільна обрешітка. Це дає можливість знизити витрати на несучу конструкцію покрівлі.

Компанія PSM профіль понад 15 років виробляє покрівельні та фасадні матеріали високої якості. Застосовуються технології ЄС останнього покоління і власні напрацювання. Якість продукції проходить контроль на кожному етапі виробництва. Зараз можна замовити за прийнятною і доступною ціною профнастил, металочерепицю, металлосайдинг і комплектуючі матеріали PSM Profile.

PSM профіль співпрацює з дилерами та роздрібними будівельними супермаркетами, які реалізують продукцію на всій території України.