Підприємство ТОВ "УМПК" є одним з перших великих підприємств, до сих пір стабільно функціонуючим на території України. Безперебійне виготовлення металоконструкцій різних розмірів і партій з 2003 року говорить не тільки про популярність, а й про величезну відповідальність компанії перед замовниками. За 18 років була сформована величезна клієнтська база фізичних і юридичних осіб, багато з яких стали не тільки постійними замовниками, а й партнерами компанії.

Якісна та надійна компанія УМПК

Завдяки довірі клієнтів компанія змогла зайняти одне з лідируючих місць з виробництва металоконструкцій на ринку України і утримувати його протягом більше десяти років!

Переваги компанії УМПК

За ім'ям компанії стоїть не тільки виробництво металоконструкцій вищої якості, але і створення зручного, зрозумілого і відповідного сервісу для зручності клієнтів і партнерів компанії.

  • Так, ТОВ УМПК здійснює консультації клієнтів з різних питань, пов'язаних з металом і металоконструкціями, організовує безкоштовну доставку, має вигідну систему знижок і індивідуальних пропозицій для фізичних і юридичних осіб.

  • Компанія дорожить своїм ім'ям і підтримує репутацію одних з числа найбільш пунктуальних компаній, здійснюючи доставку товару замовникам завжди точно в строк і за зручними для замовників адресами.

  • У зв'язку з тим, що компанія є виробником своїх товарів - наголошується вища якість всіх металопрокатних виробів. Контроль якості безпосередньо від виробника, що зводить ризик отримання браку при виробництві до нуля. Завдяки відмінній роботі фахівців з контролю якості перевірки проводяться на кожному з етапів виготовлення виробів, будь-який виріб, що не пройшов перевірку якості негайно відправляється на переробку.

  • Раціональне використання сировини - одне з найважливіших надбань компанії. Цикл виробництва є повністю безвідходним завдяки новітньому обладнанню, яке відповідає всім сучасним нормам, що говорить про екологічність отриманого продукту. З турботою не тільки про товар, але і про довкілля - один з головних принципів роботи "Української металопрокатної компанії" м. Дніпро.

  • Для зберігання металоконструкцій у компанії є величезний склад, на якому встановлено спеціалізоване обладнання для правильного зберігання продукції, що дозволяє зберегти і без того високу якість металопрокатних виробів.

ТОВ УМПК https://umpk.com.ua/uk/ має велику кількість компаній-партнерів на ринку України і по всьому світу та до сих пір відкрита до співпраці з новими фізичними та юридичними особами. Залиште заявку на сайті і фахівець зв'яжеться з Вами для обговорення умов безкоштовної доставки, запропонує вигідні умови і надасть хорошу знижку на поставку металопрокатних виробів будь-яких розмірів і партій будь-якого можливого обсягу, а також при необхідності проведе безкоштовну консультацію по необхідним металопрокатним виробам, їх транспортуванню, установці і подальшій експлуатації. Наприклад через сайт можна легко купити алюмінієвий куточок, вибираються характеристики, заповнюється форма і проводиться оплата.