Розкрутка сайту - це не розкіш, а реальна необхідність, яку рано чи пізно усвідомлює власник будь-якого інтернет-ресурсу. Ця сфера послуг передбачає величезний комплекс найрізноманітніших робіт, які спрямовані на внутрішню і зовнішню оптимізацію. З огляду на те, що останнім часом стають популярними блоги на сайтах, варто розглянути докладніше, як вони можуть бути використані з точки зору оптимізації.

Оптимальне місце для SEO-контенту

Навіть ті люди, які мають дуже туманне уявлення про просування сайтів, розуміють, що від наявності текстів, що містять ключові слова, залежить те, наскільки високо сайт буде відображатися у пошукових системах. Якщо ви найняли фахівців, які просто наповнили ресурс грамотним SEO-контентом і на цьому зупинилися, незабаром конкуренти можуть обігнати вас. Будь-який сайт вимагає постійного розвитку. Якщо його немає, він стає не настільки «цікавим» для пошукових систем.

Блог для сайту

Але що робити, якщо всі картки товарів і опису розділів заповнені, а асортимент поки не оновлюється? Відповідь проста - створювати блог, який приверне клієнтів. Головне - відстежити актуальні на даний момент ключові слова та органічно ввести їх у текстовий контент. У цьому може кваліфіковано допомогти команда професіоналів IST.Group, для якої просування сайтів - одна зі сфер діяльності.

Завдяки публікаціям у блозі, пошукові системи «побачать», що контент вашого ресурсу постійно оновлюється. Більш того, він насичений ключовими словами. Це дозволить підвищити його місце у рейтингу видачі.

Корисність для клієнта

Як показує практика, клієнти схильні більше довіряти тим компаніям, які влаштовують програми лояльності та діляться цікавою інформацією - тобто не тільки продають за гроші свої товари і послуги. Отримуючи дійсно корисну інформацію, клієнт зазвичай відчуває подяку за неї і замовляє продукцію саме у тієї компанії, яка її надала.

Таким чином, ведення блогу на сайті дозволяє не тільки досягти «уваги» пошукових систем, але і встановити довірчі відносини з клієнтами, яким ви даєте можливість безкоштовно читати корисні статті.

Просування сайту - процес складний і багатогранний. При цьому створення якісного блогу ресурсу має в цій справі важливе значення.

Компанія IST.Group готова створити для вашого сайту цікавий блог із SEO-контентом, який допоможе у просуванні сайту.