Якщо в родині є люди похилого важко хворі люди, інваліди, то питання їх перевезення в клініку, додому або реабілітаційний центр часто стає складним завданням для його родичів. Вирішити проблему можна, звернувшись в службу «МЕДперевозка», що займається професійним медичним перевезенням по Харкову і Україні. Кожному пацієнту гарантуються комфорт, безпеку, доступна вартість послуг

Особливості медичного перевезення

Професійна медичне транспортування здійснюється на спеціальних сучасних автомобілях, обладнаних всією необхідною технікою та обладнанням для комфортної та безпечної поїздки хворого. Крім самого перевезення співробітники служби допомагають перемістити пацієнта в салон авто. Для цих цілей використовуються носилки, ходунки, інвалідні крісла, милиці, палиці.

Оптимальний засіб переміщення підбирається індивідуально в залежності від стану пацієнта. Після того, як людину привозять в пункт кінцевого призначення, фахівці також допомагають підняти її на поверх, розміститися в кімнаті або лікарняній палаті. По суті, професійна медичне транспортування передбачає перевезення хворого «від ліжка до ліжка»

Медичне транспортування хворих

Під час поїздки пацієнта можуть супроводжувати медичні фахівці, які здатні своєчасно надати йому грамотну допомогу навіть в екстрених умовах. Дана послуга особливо важлива при перевезенні важких хворих або ж транспортуванні на далекі відстані (за межами Харкова і Харківської області). За бажанням пацієнта також можуть супроводжувати в дорозі його родичі. Для них в салоні автомобіля присутні зручні м'які крісла.

Наші переваги

Служба професійної медичної транспортування «МЕДперевозка» https://format.org.ua/kharkov/ характеризується наявністю наступних переваг:

  1. Найсучасніші медичні автомобілі та інноваційне технічне оснащення.

  2. Команда професіоналів з великим досвідом роботи (водії, санітари, медсестри, лікарі вузького профілю).

  3. Оперативність.

  4. Можливість перевезення хворих як в межах Харкова, так і на далекі відстані по всій Україні.

  5. Гарантія безпеки.

  6. Доступні і демократичні ціни.

  7. Гнучкий, цілодобовий графік роботи.

  8. Швидка подача медичного автомобіля.

  9. Широкий спектр пропонованих послуг.

Медичне перевезення хворих в Харкові може бути як плановим, так і екстреним. У першому випадку послуга замовляється заздалегідь, при стабільному стані хворого. Такий підхід дозволяє фахівцям кращим чином підготуватися до транспортування з урахуванням всіх особливостей конкретного випадку.

Екстрене медична транспортування потрібно при аваріях, нещасних випадках, раптових, потенційно небезпечних для життя пацієнта станах (інфаркт, інсульт і т.д.). На відміну від державної «швидкої», автомобілі приватної служби медичної перевезення приїжджають в найкоротші терміни, адже кожна хвилина може коштувати життя хворого!

Скориставшись послугою професійного медичного транспортування, ви можете бути впевнені в безпеці і комфорті своєї близької людини