Хочете подарувати своєму родичу комфортну, безпечну і радісну старість? Тоді ваш вибір – приватний пансіонат для похилих в Харкові «Оберіг». Тут літнім людям надається комплексний професійний догляд, починаючи від медичного спостереження і закінчуючи організацією захоплюючого, цікавого дозвілля.

Медична допомога та гігієнічний догляд

Медична допомога постояльцям надається в повному обсязі. Для відносно здорових літніх людей вона обмежується регулярними оглядами, проведенням профілактичних заходів. Однак установа приймає і людей похилого віку з важкими захворюваннями, включаючи старечу деменцію, інвалідність, цукровий діабет.

У пансіонаті можна пройти призначений лікарем курс лікування або реабілітацію після перенесених травматичних ушкоджень, хірургічних втручань, інфарктів та інсультів. Лежачим хворим надається також повний гігієнічний догляд - допомога в проведенні водних процедур, стрижці волосся і нігтів, заміні натільної білизни, перевдяганні, пересуванні, прийомі їжі.

Безпечна старість в приватному будинку престарілих

Гарантом безпеки людей похилого віку є співпраця пансіонату з приватною клінікою, фахівці якої нададуть постояльцям професійну, своєчасну медичну допомогу в будь-який час доби.

Харчування і забезпечення побуту

Для того щоб людина похилого віку відчувала себе комфортно, їй потрібні відповідні умови. Приватний пансіонат для похилих «Оберіг» повністю бере на себе забезпечення побуту своїх підопічних. Постояльці проживають в затишних номерах, де є необхідні меблі та техніка. Пранням, прибиранням займається виключно персонал.

Важлива перевага - наявність на території пансіонату красивого парку з лавочками, алеями і альтанками, де літні люди можуть дихати свіжим повітрям і милуватися мальовничою природою. Харчуванню постояльців слід приділити особливу ​​увагу. Меню для літніх людей становить професійний дієтолог. Спеціаліст враховує не тільки особливі потреби старечого організму, але і лікарські рекомендації, а також побажання самих постояльців. Завдяки цьому меню виходить легким, корисним, смачним і гранично різноманітним.

Організація дозвілля та спілкування

Доведений факт - спілкування і соціалізація позитивно впливають на здоров'я людей похилого віку, їх розумові та фізичні здібності, сприяють продовженню активного довголіття. Тільки в пансіонаті літні люди, навіть страждаючі серйозними захворюваннями, порушеннями рухової функції, можуть повноцінно спілкуватися зі своїми ровесниками, заводити друзів за інтересами, вести повноцінне, насичене життя.

Організації дозвілля в пансіонаті приділяється велика увага. Водна гімнастика, творчі заняття, спортивні тренування, рукоділля, читання, настільні ігри - кожен пенсіонер зможе знайти цікаву і захопливу для себе справу. Що ж потрібно, щоб подарувати дорогій людині активну і безпечну старість? Просто зателефонувати і дізнатися, як потрапити в будинок для людей похилого віку «Оберіг».