Професійний догляд за людьми похилого віку в Харкові пропонує місцеве відділення приватного пансіонату для літніх людей «Оберіг». Ввіряючи близьку людину в дбайливі руки фахівців, ви можете бути впевнені в її комфорті та абсолютній безпеці.

Чому саме приватний пансіонат?

У суспільстві досі зберігся стереотип щодо того, що будинок престарілих — похмурий притулок для самотніх людей похилого віку. Однак сучасні приватні пансіонати докорінно відрізняються від державних установ. Тут для постояльців створюються комфортні і безпечні умови, сімейна атмосфера. Люди похилого віку завжди можуть розраховувати на всебічну допомогу і підтримку з боку уважних співробітників.

Часто звернення до пансіонату — це найкраще, що можуть зробити люблячі родичі для своєї старої близької людини. Адже догляд за людьми похилого віку, а особливо хворими, вимагає часу, спеціальних знань і навичок. Звичайно, можна скористатися послугами приходять доглядальниць, але і вони не зможуть створити належні умови для повноцінного життя старого.

Проживання літніх людей в приватному пансіонаті "Оберіг"

Проживання в пансіонаті включає в себе не тільки догляд, але і медичний нагляд фахівців з відповідною освітою. Устаткування і допомогу дбайливих доглядальниць дають можливість навіть інвалідам вести повноцінне життя і відчувати себе членами соціуму. Саме можливість спілкування, нових знайомств — головна перевага життя в пансіонаті, адже багато людей похилого віку страждають саме від самотності.

Ще один важливий момент — це харчування. Організм людини похилого віку вимагає особливого раціону — легкого, вітамінізованого. Тому меню для постояльців розробляється професійним дієтологом за рекомендацією медичних фахівців.

Співробітники установи піклуються і про душевний комфорт своїх підопічних. Старим надається професійна психологічна допомога. А сама заспокійлива атмосфера, що панує в пансіонаті, цікаве, насичене дозвілля, спілкування, можливість підтримки зв'язку з родичами вже вкрай позитивно позначаються на психоемоційному стані літніх людей.

Послуги пансіонату

Пансіонат надає комплексні послуги:

  1. Забезпечення побуту постояльців (прання, прибирання, прасування, заміна білизни).
  2. Догляд за інвалідами та лежачими хворими (допомога в проведенні гігієнічних процедур, годуванні, перевдяганні, пересуванні).
  3. Медичне спостереження.
  4. Проведення терапевтичних і реабілітаційних курсів.
  5. Організація дозвілля (читання, настільні ігри, тематичні заняття, лікувальна фізкультура і гімнастика, проведення екскурсій, свят та урочистих заходів).

Установа розташовується в екологічно чистому районі міста. На території є зраділий парк для відпочинку на свіжому повітрі. А завдяки зручній транспортній розв'язці сім'я пенсіонера може відвідувати його так часто, як забажає. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Харкові «Оберіг»  https://domprestarelyh.kharkov.ua/ — це гарантія щасливої, спокійної та гідної старості.