У сучасному світі мало часу залишається на догляд і турботу про старих родичів. Найкраще, що можна зробити для старого - це довірити його життя професіоналам. Комплексний догляд, цікаве дозвілля, моральну підтримку і комфорт пропонує пенсіонерам приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice».

У яких випадках варто звернутися в пансіонат?

Сучасний приватний будинок престарілих  — це установа, яка повністю бере на себе турботу про літніх людей. Але послуги пансіонату можуть знадобитися не тільки самотнім людям похилого віку. Дуже часто виникають ситуації, коли родичі при всьому бажанні не можуть забезпечити своїм близьким належні умови. Звернутися в пансіонат варто в таких випадках:

  1. Тимчасовий від'їзд родичів.
  2. Наявність у літньої людини серйозних захворювань, інвалідності, розладів психічного і неврологічного характеру.
  3. Необхідність проходження лікувального курсу або реабілітаційних програм після інфарктів, інсультів, травматичних ушкоджень, хірургічних втручань.
  4. Нездатність літньої людини обслуговувати себе самостійно, в силу віку або стану здоров'я.

Пансіонат для літніх людей "Hospice"

Навіть відносно здорові люди похилого віку, проживаючи в пансіонаті, отримують унікальну можливість підвищити якість свого життя. Адже програма проживання включає в себе вирішення побутових питань, організацію цікавого проведення часу, медичний нагляд, можливість повноцінного спілкування.

Про переваги життя в пансіонаті

У пансіонаті літні люди отримують:

  1. Медичну (цілодобово) допомогу — щоденні профілактичні огляди, терапевтичні процедури, контроль за прийомом медикаментозних препаратів і дотриманням лікарських рекомендацій. В особливо складних, екстрених випадках допомога людям похилого віку надається співробітниками «Швидкої», з якою співпрацює пансіонат.
  2. Гігієнічний догляд  — особливо важливий для лежачих хворих, постояльців з важкими захворюваннями. Включає в себе допомогу в проведенні гігієнічних процедур, перевдяганні, заміні підгузників і білизни, годуванні, пересуванні.
  3. Правильне, багаторазове харчування — розроблене для літніх людей професійним дієтологом. Варто відзначити, що співробітники установи піклуються про те, щоб меню постояльців було не тільки корисним, але і смачним, а також гранично різноманітним.
  4. Цікаве дозвілля — прогулянки на свіжому повітрі, читання, настільні ігри, тематичні заняття, проведення різних свят і розважальних заходів.

Найголовніше, що отримують постояльці пансіонату — це турбота, тепло і увага. Тут панує сімейна, спокійна атмосфера, де добре і комфортно кожному. Своїм завданням фахівці ставлять не тільки забезпечення потреб людей похилого віку, а й підвищення якості їхнього життя, наповнення його позитивними, яскравими емоціями.

Старість цілком може бути комфортною і щасливою! Подбайте про свою близьку людину, оформивши її в приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice» https://hospice.com.ua/.