Сім'ї, де проживає літня людина, що потребує постійної турботи і медичної допомоги, часто не знають, куди звернутися, як вирішити проблему. Адже темпи сучасного життя і зайнятість на роботі просто не залишають часу для повноцінного догляду за бабусями і дідусями. Свої послуги пропонує приватний будинок престарілих в Дніпрі «Тепло любих», що надає постояльцям не тільки лікування і догляд, а й щиру турботу, увагу, можливість повноцінного спілкування.

Переваги проживання в приватному будинку престарілих

Проживання в пансіонаті і його переваги

Приватний пансіонат - це місце, де для літніх людей створені максимально комфортні безпечні умови. Тут можна пройти курс лікування або програму реабілітації. А у родичів літніх пацієнтів часто не вистачає часу і навичок для надання їм грамотної допомоги.

В установі же працюють кваліфіковані медичні фахівці, які щодня моніторять стан здоров'я постояльців, контролюють своєчасний прийом медикаментозних препаратів, проводять профілактичні та фізіотерапевтичні процедури.

Для лежачих хворих, людей з особливими потребами створені оптимальні умови, забезпечити які не зможе навіть дуже хороша доглядальниця. Такі постояльці розміщуються в окремих номерах з медичними меблями та обладнанням, що полегшує їхнє повсякденне життя.

Догляд за інвалідами і тяжко хворими людьми похилого віку включає в себе допомогу в проведенні гігієнічних процедур, переміщенні по пансіонату і прилеглій до нього парковій зоні, перевдяганні, прийомі їжі, заміні підгузників і натільної білизни. Також медсестри проводять процедури, спрямовані на лікування, профілактику пролежнів, застійної пневмонії та серцевої недостатності.

Однією з ключових переваг життя в пансіонаті є повноцінне спілкування і можливість вести активне життя, якої позбавлені багато людей похилого віку, особливо які мають проблеми зі здоров'ям. Тут вони заводять нових друзів, займаються спортом і творчістю, беруть участь в різних заходах.

Додаткові послуги пансіонату

Співробітники пансіонату пропонують своїм підопічним дуже цінні для людей похилого віку послуги:

  1. Особливий раціон харчування, розроблений дієтологом з урахуванням лікарських рекомендацій і потреб старіючого організму.
  2. Надання психологічної допомоги і моральної підтримки.
  3. Безкоштовний трансфер постояльців в будинок для людей похилого віку.
  4. Можливість самостійно вибирати сусідів і обставляти кімнати по своєму смаку.
  5. Складання окремого меню для постояльців, яким за медичними показаннями потрібне дотримання певної дієти.
  6. Можливість регулярного спілкування з родичами завдяки зручному графіку роботи та місцю розташування пансіонату.

Найбільшою мірою пенсіонери цінують дбайливе, доброзичливе ставлення до себе з боку фахівців і обслуговуючого персоналу.

Дізнатися, як оформити родича в приватний будинок престарілих в Дніпрі «Тепло любих» або задати додаткові питання, можна в телефонному режимі або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті пансіонату.